Yetişkinler İçin HIP HOP - Freestyle - R&B Kursu - Etiler Sanat Merkezi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Yetişkinler İçin HIP HOP - Freestyle - R&B Kursu

İstanbul Dans Kursları Etiler Sanat Merkezi

Yetişkinler İçin HIP HOP - Freestyle - R&B Kursu

Etiler Sanat Merkezi tüm dans meraklılarını Yetişkinler İçin HIP HOP - Freestyle - R&B Kursu'na davet ediyor. Süleyman Bölek eğitmenliğinde devam eden bu kursa katılarak ritim duygunuzu, koordinasyon becerinizi, esnekliğini geliştirebilir, formunuzu koruyabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı ve bedensel ifade becerinizi geliştirerek figürleri yorumlayabileceğiniz bu dans türlerinde kendinizi eğiterek hem gündelik yaşamın getirdiği stresten arınmış, hareketli müzikler eşliğinde enerjik ve keyifli vakit geçirmiş olacaksınız.

Bu kurs 3083 kez görüntülendi.

Etiler Sanat Merkezi Hakkında

Türkiye'nin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Etiler Sanat Merkezi'nde amatör dans hedefleri olanlardan, konservatuvar öğrencilerine veya profesyonel dansçılara kadar her yaştan ve her seviyeden dansçıya, bireye özel teknik bale ve diğer dans dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Merkez Adres: Polcenter No:38 Ecza Sokak (Kanyon Yanı) Levent - Istanbul
Telefon: +90(212)2847456
GSM: +90(536)3174930

Etiler Şube Adres: Tuğcular Sok. 13/8 Ezgi Apt. (Meridien Otel Karşısı) Etiler - Istanbul
Telefon: +90(533)6214300

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Yetişkinler İçin HIP HOP - Freestyle - R&B Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir