Klasik Bale Kursu - Etiler Sanat Merkezi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Klasik Bale Kursu

İstanbul Dans Kursları Etiler Sanat Merkezi

Klasik Bale Kursu

Etiler Sanat Merkezi'nin düzenlediği Klasik Bale Kursu'nda bale eğitimi alabilir ve konservatuara hazırlanabilirsiniz. Konservatuara devam eden ögrenciler, profesyonel dansçılar veya ciddi amatör dans hedefleri olan her yaşta ve her tür bale meraklısına, bireye özel teknik dersleri verilmektedir.

Klasik Bale eğitimini Royal Academy of Dance (RAD / İngiltere) müfredatını uygulayarak veren Etiler Sanat Merkezi'nin eğitim kadrosunu Cecchetti ve Vaganova prensiplerinde uzman profesyonel bale sanatçıları oluşturmaktadır.

Ayrıca, RAD sertifikaları belirli zamanlarda Türkiye'ye davet edilen RAD yetkililerinin yaptığı testler sonucu başarılı bulunan öğrencilere düzenli olarak verilmektedir. Ögrencilerin bireysel kabiliyetlerine göre, bir sonraki RAD sınıflarında veya Konservatuar derslerinde gerekecek ileri seviyedeki bale hareketleri için gerekirse programa özel dersler ilave edilmektedir.

Eğitmenler: Melike Günal, Neslihan Dönmez, Elif Daç

Hafta sonu grupları prep1, prep2, pre-primary, primary, grade1, grade2, grade3, grade6 dersleri devam etmektedir.

Hafta içi prep grupları, pre-primary, grade 6, grade 7 ve indermediate programları devam etmektedir.

 

Bu kurs 2420 kez görüntülendi.

Etiler Sanat Merkezi Hakkında

Türkiye'nin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Etiler Sanat Merkezi'nde amatör dans hedefleri olanlardan, konservatuvar öğrencilerine veya profesyonel dansçılara kadar her yaştan ve her seviyeden dansçıya, bireye özel teknik bale ve diğer dans dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Merkez Adres: Polcenter No:38 Ecza Sokak (Kanyon Yanı) Levent - Istanbul
Telefon: +90(212)2847456
GSM: +90(536)3174930

Etiler Şube Adres: Tuğcular Sok. 13/8 Ezgi Apt. (Meridien Otel Karşısı) Etiler - Istanbul
Telefon: +90(533)6214300

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Klasik Bale Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir