Çocuklar İçin Latin Dans Kursu - Etiler Sanat Merkezi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Latin Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Etiler Sanat Merkezi

Çocuklar İçin Latin Dans Kursu

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Latin Dans Kursu minik dans meraklılarının hem dans edebilme yeteneklerini geliştirmek hem de Türkiye çapında düzenlenen Salon Dansları ve Latin Dansları Yarışmalarına katılmak üzere Çocuk Dansçılar yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim programıdır. 6-15 yaş arası, kız ve erkek tüm çocuklara yönelik düzenlenen bu prgrama katılmak için partner zorunluluğu yoktur.

Milli Takım sporcusu olan eğitmenler eşliğinde yürütülecek dersler, çocukların temel vücut koordinasyonu, gelişimini hedef alıp, ritim duygularını ve sosyal ilişkilerini destekleyici yönde olacaktır.

Çocuklar için Yarışmalar bir rekabet ortamından çok yeteneklerini gösterme ve sportif faaliyet alanıdır. Kendi yaş grubunda tecrübelerini geliştiren çocuklar ileride büyükler kategorisinde yarıştıklarında uluslararası yarışmalarda başarı elde etme ve milli takıma alınmaları konusunda daha fazla şansa sahip olurlar.

Eğitmenler : Seda ARIGÜL - Erhan KUŞ

Bu kurs 2529 kez görüntülendi.

Etiler Sanat Merkezi Hakkında

Türkiye'nin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Etiler Sanat Merkezi'nde amatör dans hedefleri olanlardan, konservatuvar öğrencilerine veya profesyonel dansçılara kadar her yaştan ve her seviyeden dansçıya, bireye özel teknik bale ve diğer dans dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Merkez Adres: Polcenter No:38 Ecza Sokak (Kanyon Yanı) Levent - Istanbul
Telefon: +90(212)2847456
GSM: +90(536)3174930

Etiler Şube Adres: Tuğcular Sok. 13/8 Ezgi Apt. (Meridien Otel Karşısı) Etiler - Istanbul
Telefon: +90(533)6214300

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Latin Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir