AfroCubanos Dans Kursu

1995 Yılında kurulan AfroCubanos Dans Kursu, Dünya ile eş, yeniliklere ve gelişmelere açık bir dans kursu olma özelliği taşımaktadır.

AfroCubanos Dans Kursu, Türkiye'de ve özellikle İstanbul'da dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platform oluşturmuştur.

Ayrıca Türkiye ve Dünya çapında bir çok başarılı dans organizasyon ve workshoplara imzasını atmış.Profesyonel yerli ve yabancı dans hocalarla faaliyetlerini; Flamenco, Latin Dans, Sirtaki, Tango kursu, Caz, Oryantal, Modern Dans, Klasik Dans, Break Dans, Hip Hop Dans, Düğün Dans ve Pole Dans branşlarında devam etmektedır.

İstiklal Caddesi'nin Ortasında ana cadde'de bulunan Kursumuzun 2 aded Çalişma Salonu 160m, soyunma kabini, Özel soğutma ve havalandirma sistemine sahibdir.TDSF'den Ruhsatlı kursumuzun Üyelerine her kur'un sonunda sınavdan sonra Kursun seviye sertifikasini verılmekte.Üyelerinin %60 Üniversite Öğrencileri ve %40 çalişan toplum%70 Bayan %30 Erkek Kursumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır. 

Address: İstiklal Cad. No: 112 / 114  Kat :1 Galatasaray Beyoğlu-İstanbul ( Galatasaray Lisesi'ni geçince Yapı Kredi Kültür Merkezi'nin karşısında Hasan Usta sütlü tatlıları üst katı)

AfroCubanos Dans Kursu tarafından düzenlenen tüm programlar