Dans Kursları - AFEM Kültür Sanat Merkezi - Meraklısı İçin
Dans Kursları

İstanbul Dans Kursları AFEM Kültür Sanat Merkezi

Dans Kursları

AFEM Dans Kursu Bakırköy - Müziğin ve Dansın Büyülü Dünyası.
Günlük hayatın stresinden ve monotonluğundan AFEM Dans Kursu Bakırköy'ün eğlenceli ve keyifli ortamında alacağınız kişiliğinize ve ilgi alanınıza uygun dans eğitimi ile kurtulun.

Dans Kursu Branşları

♦ Latin Dansları
♦ Arjantin Tango
♦ Oryantal
♦ Zumba
♦ Bale
♦ Halk Oyunları
♦ Hiphop
♦ Gitar
♦ Piyano
♦ Keman

Bu kurs 3783 kez görüntülendi.

AFEM Kültür Sanat Merkezi Hakkında

Afem Kültür Sanat Merkezi; ulu önder Atatürk' ün "Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir." sözünden yola çıkarak 1988 yılında kurulmuştur. Amacımız; 20 yıllık dans okulu olma tecrübesiyle hem çocuk hem de yetişkinlere eğitim veren sanat ve kültür merkezimiz çalışmalarını sanat alanında daha ileriye götürmeyi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemektedir.

İnsanları sosyal hayatın kargaşasından kurtarıp, sanata, dansa, müziğe yönlendirerek kaliteli hizmet anlayışıyla sertifikalı eğitmenler eşliğinde şirin mi şirin, ferah, donanımlı sınıflarımızda dans dersleri vererek hayatlarınız için yeni bir alternatif sunuyoruz. Yenilikleri destekleyerek, toplum için 7'den 70'e sanatsever bireyler kazandırmak Afem Kültür Sanat Merkezi olarak tek hedefimizdir.

Kuruluşumuz bünyesinde faaliyette bulunan  Halk Oyunları ekibimiz Ulusal ve Uluslararası birçok yarışma ve festivallere katılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etme onurunu yaşamış, çeşitli birincilik ödülleri kazanmıştır.

İletişim Bilgileri

İstanbul Cad Huban Sok No:6 Bakırköy İSTANBUL
0 (212) 583-6837

www.afem.org.tr

AFEM Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Dans Kursları, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir