AFEM Kültür Sanat Merkezi - Dans Kursları - İstanbul - Meraklısı İçin

İstanbul Dans Kursları

AFEM Kültür Sanat Merkezi

Afem Kültür Sanat Merkezi; ulu önder Atatürk' ün "Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir." sözünden yola çıkarak 1988 yılında kurulmuştur. Amacımız; 20 yıllık dans okulu olma tecrübesiyle hem çocuk hem de yetişkinlere eğitim veren sanat ve kültür merkezimiz çalışmalarını sanat alanında daha ileriye götürmeyi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemektedir.

İnsanları sosyal hayatın kargaşasından kurtarıp, sanata, dansa, müziğe yönlendirerek kaliteli hizmet anlayışıyla sertifikalı eğitmenler eşliğinde şirin mi şirin, ferah, donanımlı sınıflarımızda dans dersleri vererek hayatlarınız için yeni bir alternatif sunuyoruz. Yenilikleri destekleyerek, toplum için 7'den 70'e sanatsever bireyler kazandırmak Afem Kültür Sanat Merkezi olarak tek hedefimizdir.

Kuruluşumuz bünyesinde faaliyette bulunan  Halk Oyunları ekibimiz Ulusal ve Uluslararası birçok yarışma ve festivallere katılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etme onurunu yaşamış, çeşitli birincilik ödülleri kazanmıştır.

İletişim Bilgileri

İstanbul Cad Huban Sok No:6 Bakırköy İSTANBUL
0 (212) 583-6837

www.afem.org.tr

Bu sayfa daha önce 2657 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

AFEM Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

AFEM Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir