0-3 Aylık Bebekler için Oyun Grubu - Uzman Gelişim Psikoloğu Sinem ÖZEN CANBOLAT - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
0-3 Aylık Bebekler için Oyun Grubu

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Uzman Gelişim Psikoloğu Sinem ÖZEN CANBOLAT

0-3 Aylık Bebekler için Oyun Grubu

0-3 Ay Arası Bebeği Olan ya da Bebek Bekleyen Sevgili Anne ve Babalar;

Bebeğinizin gelişimini ilk günlerden itibaren uyanık olduğu vakitlerde nasıl destekleyebileceğinizi, algı sınırlarını ve gelişimlerini, odasını ve onu çevreleyen ortamları öğrenmeye nasıl uygun hale getirebileceğinizi, ilk üç ayı boyunca oynayacağınız oyunları ve oyun oynarken bilmeniz gerekenleri hem konuşuyoruz hem de o sırada uyku ve beslenme ihtiyacı olmayan bebeklerle oynuyoruz.

Oyun Grubunun Amacı ve Kazanımları:

  • Bebeğin ilk üç ayındaki gelişimini destekleyici ortam ve oyunları öğrenmek
  • Bebeğin ilk üç aylık gelişimini takip edebilmek
  • Bebekle oynanan oyunları faydasını maksimize edebilmek ve doğru ebeveyn tutumları konusunda bilgilenmek için "nasıl" oynanması gerektiğini öğrenmek
  • Bebekle ebeveyn arasındaki bağı güçlendirmek
  • Diğer ailelerle paylaşımda bulunmak ve sosyalleşmek

Atölye tarihi: 8 haziran2014 Pazar
Saat: 11.00
Yer: Santral İstanbul

Tek katılımcı 59 TL (KDV Dahil)
Eşli katılım 89 TL (KDV Dahil)

Not: bebek bekleyen aileler, siz de buluşmaya katılarak bebeğiniz için hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Bu kurs 1754 kez görüntülendi.

Uzman Gelişim Psikoloğu Sinem ÖZEN CANBOLAT Hakkında

Uzm. Gelişim Psikoloğu Sinem ÖZEN CANBOLAT Boğaziçi Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Yüksek Lisans programından mezun olduktan sonra özel bir danışmanlık firmasında çeşitli yaş grubundaki çocuklarla çalışmıştır. İlk bebeğinde yaşadığı zorluklar nedeniyle girdiği kaynak arayışlarında mevcut çalışmaların yetersizliğini fark etmiş, bebek konusunda çalışmaya başlamış ve ikinci bebeği ile çalışmalarını yoğunlaştırarak "bebek ve oyun" üzerine eğitim ve atölyeler hazırlamıştır. Yakında "Bebeğimle Oynuyorum" adı altında bir kitabı da basılacak olan psikoloğun 0-6 ay için oyun grupları, uyku/beslenme döngüleri için eğitimleri ve  daha büyük bebekler için bireysel danışmanlık hizmeti mevcuttur.

www.bebegimleoynuyorum.com

Uzman Gelişim Psikoloğu Sinem ÖZEN CANBOLAT tarafından düzenlenen 0-3 Aylık Bebekler için Oyun Grubu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir