Çocuklarınız Tasarım Dünyası ile Tanışıyor: Kendi Lambamı Kendim Tasarlarım - Tasarımcı Çocuk - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklarınız Tasarım Dünyası ile Tanışıyor: Kendi Lambamı Kendim Tasarlarım

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Tasarımcı Çocuk

Çocuklar İçin Kendi Lambamı Kendim Tasarlarım Atölyesi

Çocuklarımızda ben yaptım duygusunu kazadıracak, plaka halindeki bir malzemeden 3 boyuta geçerken boyut algısı,strüktürel yapı ve birebir model yapmayı en iyi kavratacak programlarımızdan biri olan aydınlatma tasarımı programında, geçme sistemleri ve ürünün mekanik olarak çalışmasını sağlayacak olan elektrik aksamı ile ilgili olarak da bilgi öğreneceklerdir.

5-15 yaş arası, tasarıma merakı olan tasarımcı çocukları bekliyoruz.

23 - 24 - 25 Mart tarihlerinde, 16:30-18:30 saatleri arasından gerçekleştirilecektir. Kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak katılım için uygun olduğunuz tarih için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Katılım ücreti 100 TL'dir (KDV Dahil)

Bu kurs 1816 kez görüntülendi.

Etiketler

Tasarımcı Çocuk Hakkında

TASARIMCI ÇOCUK, sanat tasarım eğitimini ve kültürel üretimi merkez alan bir paylaşım mekanıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Hilal Güngör tarafından "ÜRETİM ODAKLI TASARIM STÜDYOSU" olarak Kuzguncukta kurulmuştur.

Tasarımcı çocuklar ile ilgili her alanda deneyimsel, sanatsal, üretim ve yenilikçi fikir üretmeye dayalı tasarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tasarımcı çocukların, dünyaya sanatsal bir gözle, bakabilmesini amaçlarken korkmadan, çekinmeden içlerindeki bilgiyi kesfetme, üretme ve paylasma sansını sunmayı hedefliyor.

Tasarımcı Çocuk stüdyosu çocukların içinde rahat ve serbestçe çalısabilecekleribir mekandır. Çocuklara nasıl bir faydamız olacak? Anaokulundan lise çağına kadar olan çocuklara, ebeveynlere, tasarıma ve sanata ilişkin bilgi ve beceri kazandırarak, onları içinde bulundukları eğitim mekânlarını kendilerinin tasarlayabildiği, içinde yaşadıkları kültürel ve doğal dünyaya duyarlı bireyler haline getirmeyi sağlayan bir programdır. Bu program, aynı zamanda, görsel düşünme yoluyla öğrenme, problem çözme, yaratıcı düşünme, grup etkileşimi ve iletişim becerilerinin geliştirilmesine ilişkin süreçleri içermekte ve çocukların özgüven kazanmalarını desteklemektedir.

Tasarımcı Çocuk (Çocuklar için Tasarım Stüdyosu)
İnci Çayırlı Sok. No 8-1 Kuzguncuk - Üsküdar - İstanbul

Tasarımcı Çocuk tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Kendi Lambamı Kendim Tasarlarım Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir