Zeka Atölyesi - Mozaik Etüt Sanat Merkezi - Meraklısı İçin
Zeka Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mozaik Etüt Sanat Merkezi

Çocuklar İçin Zeka Atölyesi

Mozaik Etüt Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Zeka Atölyesi 4 - 12 yaş arasındaki çocuklara yönelik bir atölyedir. Programın amacı zihinsel gelişimi destekleyerek eğlenceli ve eğitici formatlar ile beynin aktif kullanımını sağlamaktır.

Zeka Atölyeleri haftada 2 ders saati olarak Türk Beyin Takımı uzman eğitmenleri tarafından verilmektedir. Her atölye en fazla 8 öğrenciden oluşmaktadır.

Atölye içeriği:

  • Akıl Oyunları
  • Dikkat Geliştirme ve Hafıza Güçlendirme 
  • Anlayarak Hızlı Okuma
  • Masallarla Satranç
  • Mental Aritmetik
  • Labirent Bulmaca

Zeka Atölyesi'ne katılım ücreti Meraklısı İçin'e özel %10 indirimle aylık 175 TL'dir.

Bu kurs 3429 kez görüntülendi.

Mozaik Etüt Sanat Merkezi Hakkında

Mozaik Etüt Sanat Merkezi 2012 yılında kurulmuş, 3-12 yaş arası çocuklara eğitim veren, M.E.B.'na bağlı bir kurumdur. Profestonel eğitim kadrosu Bale, Piyano, Gitar, Keman, Resim, Dans, Menar Mental aritmetik, Eğlenceli İngilizce, Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri, Hafıza Geliştirme Teknikleri, Satranç ve Zeka Atölyesi gibi kursların yanı sıra okul sonrası etüt ile de hizmet vermektedir.

Mozaik Etüt Sanat Merkezi'nin hedefi araştıran, sorgulayan, bilgiye kendi ulaşabilen ve bilgiyi özümseyen bireyler olarak yetiştirmektir. Öğrencilerin yaratıcı yönlerini, yeteneklerini ortaya çıkarırken zihinsel gelişimlerinin de desteklenmesi amaçlanmaktadır.
 

İletişim Bilgileri

Adres: Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cad. Tem Avrupa Konutları  No: 34AD (Club House girişi)
Gaziosmanpaşa - İSTANBUL

Tel: 0 212 6097771

Mozaik Etüt Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Zeka Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir