Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması - Minik Gurmeler - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Minik Gurmeler

Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması

Minik Gurmeler, ebeveynler ve çocuklarının birlikte geçirdiği en verimli ve eğlenceli zamanların mutfak çalışmaları esnasında olmasından yola çıkarak, minik mutfak meraklılarının anne-babaları ile birlikte katılıp keyifli zaman geçirebileceği bir etkinlik sunuyor: Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması!

Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması'nda; Anne/ Baba ve Çocuk, 1 Çift için, tek günde El Yapımı İtalyan Pizzaları ve El Yapımı Doğal Çikolata + Truffe Workshopları verilmektedir. Minik mutfak meraklıları bu workshoplar esnasında pizza ve çikolata yapımının inceliklerini öğrenecek, ebeveynleri ile el yapımı pizza ve çikolatalarını paylaşabilecek ve eğlenceli vakit geçireceklerdir.

Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması 19 Nisan Cumartesi günü, saat 13:00 - 15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğer bu workshopa farklı bir tarihte katılmak isterseniz, en az 4 çift (Anne / Baba & Çocuk) olarak kendi grubunuzu oluşturabilir ve Minik Gurmeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması katılım ücreti KDV dahil 150 TL'dir.

Bu kurs 8925 kez görüntülendi.

Minik Gurmeler Hakkında

Minik Gurmeler 2013 yılında Türkiye'nin ilk ve tek çocuklara özel mutfak atölyesi olarak kuruldu. Miniklerin ayrı birer kişiliğe sahip olduğunu, kendilerini geliştirme konusunda sosyal etkinliklere gereksinimlerininin olduğunu göz önüne alarak miniklere yönelik atölyeler ile hizmet veriyor. Mutfak çalışması esnasında malzemeleri tanımanın, pişmeden önce ve pişerken aldıkları kokunun, tadların; kişilik ve biyolojik gelişimlerine katkılarının olduğu düşünüldüğünde, Minik Gurmeler'in düzenlediği etkinliklerin minikler için en eğlenceli ve faydalı seçeneklerden biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Minik meraklıların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, özgüvenlerini pekiştirebilecekleri, özgürce etkinlik yapabilecekleri Minik Gurmeler'de miniklerimize özel kursların yanı sıra, kutlama ve atölyeleri buluşturan sıradışı doğumgünü partileri de düzenleniyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Tuncay Artun cad. No:21/2 (Emirgan üstü) Reşitpaşa – Sarıyer / İstanbul
Tel: +90 212 277 90 80 / +90 543 798 37 78 / +90 543 798 37 79

Minik Gurmeler tarafından düzenlenen Aile & Çocuk Mutfak Workshop Çalışması, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir