Yeliz Olcay ile Hamile Yogası - Mini Aktivite - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Yeliz Olcay ile Hamile Yogası

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Mini Aktivite

Yeliz Olcay ile Hamile Yogası

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Yeliz Olcay ile Hamile Yogası 12 hafta ve üzeri tüm hamile bayanlara yönelik bir programdır.

Hamileliğin 12.haftasından itibaren doktorunuza danışarak başlayabileceğiniz bu derslerle, hamilelikle beraber değişen bedenlerinizle daha sağlıklı iletişim kurabilirsiniz. Her hafta gelişen bebeğinize beden, nefes ve meditasyon çalışmaları ile daha huzurlu ve güvenli bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Yeliz Olcay ile Hamile Yogası ücretsiz deneme dersi 23 Mart Pazar günü, saat 11:00'de gerçekleşecektir.

Bu kurs 1773 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Yeliz Olcay ile Hamile Yogası, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir