Pizza Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Pizza Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Pizza Atölyesi

Mini Aktivite 2 yaş ve üstü minik pizza meraklılarını Pizza Atölyesi'ne davet ediyor.

Minik pizza meraklıları bu atölyeye katılarak kendileri için önceden mayalanmış pizza hamurunu tepsilere yerleştiriyor ve üstünü kare kesilmiş kırmızı domatesler, yuvarlak doğranmış yeşil ve siyah zeytinler, dikdörtgen rendelenmiş kaşarlar, üçgen mantarlar ve ağaç şekilde brokolilerle süslüyorlar. Sonra da minik ellerden çıkan bu pizzalar pişiriliyor ve hep beraber yeniyor.

Minikler hem yaratıcılık ve el becerilerini geliştiriyor hem de kendi eserleri olan pizzalarla karınlarını doyuruyorlar.

Pizza Atölyesi 8 Şubat Cumartesi günü saat 14:30'da yapılacaktır.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 2827 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Pizza Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir