Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Minikler artık ilerleyen teknoloji ile her gün biraz daha iç içe yaşamayı öğreniyorlar. Teknolojik araçlarımızdan fotoğraf makinesi ile onları tanıştırmak ve temel teknik ve anlayışını öğretmek hiç de fena olmaz diye düşündük.

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi'nde 3 - 8 yaş arası minik fotoğraf meraklıları fotoğraf makinesi ile tanışıp, ışık, gölge, doğru çekim gibi teknik konulara giriş yapacakları gibi bir de fotoğrafın sanatsal yönünü inceleyecekler.

Her ay bir kere tekrarlanacak bu atölyenin içeriği sürekli yenilenecektir.

Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi 29 Mart Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçekleşecek.

Katılım ücreti 60 TL'dir.

Bu kurs 2914 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Mürü Ezgü ile Çocuklar İçin Temel Fotoğrafçılık Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir