Muhteşem Karbonat Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Muhteşem Karbonat Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Muhteşem Karbonat Atölyesi

Mini Aktivite sizi ve miniğinizi muhteşem karbonat ile tanıştırıyor. 2 yaş ve üstü katılımcılar için düzenlenen bu atölyeye katılarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Muhteşem Karbonat macera dolu bir atölye. Karbonat bu atölyede sadece pastaları şişirmeyip başka olaylara da karışıyor. Kimi zaman bir yanardağ, kimi zaman bir tuval, kimi zaman ise sihirli bir kaşık olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli deneyler miniklerin meraklarını perçinliyor, soru sormaya şevk ederken gözlemleme sabrını ve deneyimden sonuç çıkarmayı da beraberinde getiriyor.

Muhteşem Karbonat Atölyesi 18 Ocak Cumartesi ve 5 Şubat Çarşamba günleri, 14:30 saatlarinde yapılacaktır.

Katılım ücreti 45 TL'dir.

Bu kurs 1555 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Muhteşem Karbonat Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir