Makarna Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Makarna Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Makarna Atölyesi

Makarnayı herkes sever, hele minikler... Mini Aktivite 2 yaş ve üstü minik makarna meraklılarını Makarna Atölyesi'ne davet ediyor. Bu atölyeye katılarak hem çocuğunuzla değişik bir gün geçirmiş hem de gelişimine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Doğal gıdalardan giderek uzaklaşırken her geçen gün hazır tüketime biraz daha teslim oluyoruz. Makarna Atölyesi bu algıyı değiştirmek ve çocukların ilgisini "ürettikten sonra tüketim"e çekmeyi hedefliyor. Bu alternatif etkinlikte minik makarna meraklıları tam buğday unundan hamur yapıp şekiller veriyorlar. Sonrasında haşlanan el yapımı makarnalar ister sade, ister yogurtlu veya peynirli bir sos eşliğinde afiyetle yeniyor.

Makarna Atölyesi 25 Ocak Cumartesi ve 29 Ocak Çarşamba günleri, saat 14:30'da yapılacaktır.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 2088 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Makarna Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir