Dünya Çocukları Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Dünya Çocukları Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Dünya Çocukları Atölyesi

23 Nisan'da minikler Dünya Çocukları Atölyesi'ne davetliler! Bu özel ve anlamlı günde bahçemizde baloncuklar yaparak etkinliğimize başlayacağız. El ele tutuşan dünya çocuklarımızı renklendirip süsleyeceğiz. Balonlarımıza Atatürk resimleri yapıştırarak süsleyeceğiz. Bu keyifli aktivitelerin ardından bayraklarımız ile etkinliğimizi sonlandıracağız.

Dünya Çocukları Atölyesi 23 Nisan Çarşamba günü, saat 14:30'da gerçekleşecek. 

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 1560 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Dünya Çocukları Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir