Dinazor Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Dinazor Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Dinazor Atölyesi

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Dinazor Atölyesi minik meraklılara dinazorları ve tarihini anlatıyor. Yanardağ deneyi ile kimyasal reaksiyonları gözlemleyen dinazor meraklıları alçı dinazorlarını boyuyorlar. Dinazorlarıyla evlerine dönen meraklılar araştırmacı, gözlemci ve sanatsal yönlerini geliştirmiş oluyorlar.

2 yaş ve üstü minikler için düzenlenen Dinazor Atölyesi'ne katılarak çocuğunuzla bilim ve sanatı eğlenceli oyunlarla birleştiren bir gün geçirebilirsiniz.

Dinazor Atölyesi 1 Şubat Cumartesi günü, saat 14:30'da yapılacaktır.

Katılım ücreti 40 TL'dir.

Bu kurs 6434 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Dinazor Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir