Çocuklar İçin Sevgililer Gününe özel "Sevgi Keki" Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Sevgililer Gününe özel

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Sevgililer Gününe özel "Sevgi Keki" Atölyesi

Sevgililer Gününe özel "Sevgi Keki" Atölyesi'ne katılan minikler keklerini hep beraber karıştırıp; tarifini resimliyecekler... Pişen keklerinden kalp şekiller çıkartıp krema dolduracaklar… ve afiyetle yiyecekler. Bu atölye ile minik gurmeler ellerindeki malzemeleri nasıl kullanacaklarını, anlamlandıracaklarını ve tekrar yapabilmek için nasıl tarifi not edebileceklerini öğreniyorlar. 2 yaş ve üstü tüm kek meraklıları davetliler!

Sevgililer Gününe özel "Sevgi Keki" Atölyesi' 15 Şubat Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçekleşiyor.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 1946 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Sevgililer Gününe özel "Sevgi Keki" Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir