Çocuklar İçin Sevgililer Günü Sanat Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Sevgililer Günü Sanat Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Sevgililer Günü Sanat Atölyesi

Kim demiş çocuklar Sevgililer Günü kutlamaz diye? Mini Aktivite tarafından düzenlenen Sevgililer Günü Sanat Atölyesi'nde çocuklar arkadaşlarını, doğayı, evlerini, köpeklerini sevdiklerini minik kartlara yazıyor ve birleştiriyorlar... Onlardan mutlu kalpler yapıyorlar… Minikler bu atölyede bol renk ve malzeme ile yaratıcılıklarını geliştirirken aynı zamanda sevgilerini farklı bir yolla ifade etmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Siz de bu atölyeye katılarak sevgi yumağının bir parçası olun!

Atölye 2-6 yaş arası tüm minikleri bekliyor.

Sevgililer Günü Sanat Atölyesi 12 Şubat Çarşamba günü, saat 14:00'te yapılıyor.

Katılım ücreti 40 TL'dir.

Bu kurs 1600 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Sevgililer Günü Sanat Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir