Çocuklar İçin Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi

Çocuklar İçin Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi mutfakta bize yardım etmeye bayılan 2 yaş ve üstü miniklere özel… Minik mutfak meraklıları kendi önlüklerini tasarlayarak mutfak sanatlarında artık kıdemli bir yere sahip olacaklar. Yapılan önlüklerin ilk deneme kullanımını da gerçekleştirebilmek için hep beraber pratik bir kurabiye pişirilecek. Mutfak ve sanatın iç içe geçtiği bu atölye mutlaka keyifli bir deneyim olacaktır.

Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi Cumartesi günü, saat 14:30'da yapılıyor.

Katılım ücreti 45 TL'dir.

Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzdan izleyebilirsiniz.

Bu kurs 2924 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Mutfak Önlüğü Tasarım ve Boyama Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir