Çocuklar için Meyve Kebabı Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar için Meyve Kebabı Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar için Meyve Kebabı Atölyesi

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar için Meyve Kebabı Atölyesi'nde minikler kendi meyve kebaplarını yaparken şekilleri ve renkleri öğrenecekler. Atölye sonunda ise meyve kebaplarını afiyetle mideye indirecekler.

Bu atölyeye 2-6 yaş arası tüm minik meraklılar davetliler!

Meyve Kebabı Atölyesi 21 Haziran 2014 Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçekleşecek.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 1484 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar için Meyve Kebabı Atölyesi , yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir