Çocuklar İçin Lolipop Çikolata Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Lolipop Çikolata Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Lolipop Çikolata Atölyesi

Hepimizin bayıldığı çikolatayı meraklı minikler Lolipop Çikolata Atölyesi'nde kendileri üreterek tükettiklerinin keyfine daha bir farklı varacaklar. 2-6 yaş arası miniklere yönelik bu atölye sadece gurme bir atölye değil aynı zaman da bir kimya dersi gibi... Meraklılar erittikleri çikolataların tekrar nasıl katılaştığına da şahit olacaklar.

İsviçre Gravürü çikolata tanelerini erittikten sonra onları tekrar lolipop kalıpları içinde dondurmayı ve farklı malzemeler üstünde çikolatanın varlığını tadımlamayı öğretiliyor. Kimi zaman bir galeta ile birleşen erimiş çikolata kimi zaman da 2 bisküvi arasına sürülüyor. Bu lezzetli atölye onlara çikolatanın kimyasal reaksiyonunu tatlı bir dille anlatıyor.

Lolipop Çikolata Atölyesi 5 Nisan Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçeleşiyor.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

5 Nisan Cumartesi 14:30 Lolipop Çikolata Atölyesi  - 50 TL

Bu kurs 2781 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Lolipop Çikolata Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir