Çocuklar için Hayvanat Bahçesi Gezisi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar için Hayvanat Bahçesi Gezisi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar için Hayvanat Bahçesi Gezisi

Sıcaklar bastırmadan hayvanlar ile tanışmanın tam zamanı! Mini Aktivite tarafından düzenlenen Hayvanat Bahçesi gezisine katılarak keyifli bir gün geçirebilir, minik meraklıların hayvanlarla tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Birçok miniğin doğdukları ilk günden itibaren sadece ismi ve resmi ile tanıdığı hayvan dostlarını ziyaret edecekleri bu etkinlik, minik meraklılar için eğlenceli olduğu kadar da öğretici olacak.

Tarih: 27 Mart Perşembe günü, Saat 10.00

Çocuklar için Hayvanat Bahçesi Gezisi katılım ücreti 80 TL'dir.

Ücrete dahil hizmetler :

  • Ulaşım
  • Hayvanat Bahçesine giriş ücreti
  • Hayvanat Bahçesi girişinde 'snack pack' (Sandviç, elma, kurabiye, meyve suyu)
  • Hayvanlar ile ilgili eşleştirme kartları
  • Günün fotoğrafı

Bu kurs 1762 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar için Hayvanat Bahçesi Gezisi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir