Çocuklar İçin Beze Kurabiye Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Beze Kurabiye Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Beze Kurabiye Atölyesi

Çocuklar İçin Beze Kurabiye Atölyesi'nde yumurtanın sadece beyazı ile yapılan incelikli bir kurabiye işi için kollar sıvanıyor. Çırpılan yumurtalar komik figürlere dönüşerek kurabiye meraklısı minikleri eğlendiriyor... En sonunda ise harika pamuk gibi kurabiyeleriniz oluyor. Kurabiyelerinizin bir kısmını yerken bir kısmını da süslü kutularınıza doldurup sevdiklerinize hediye götürebiliyorsunuz. 2-6 yaş arası tüm minikler bu atölyeye katılabilirler.

Beze Kurabiye Atölyesi 19 Şubat Çarşamba günü, saat 14:00'te yapılıyor.

Katılım ücreti 45 TL'dir.

Bu kurs 1626 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Beze Kurabiye Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir