Çocuklar için Bahçe Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar için Bahçe Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar için Bahçe Atölyesi

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar için Bahçe Atölyesi'ne katılan minik meraklılar bahçede öğrenecek, eğlenecek ve sosyalleşecekler.

Minikler bu atölyede bahçede bowling oynayacak, üçgen uçurtmalar yapıp uçuracak, fideler dikecek ve ayak boyama ile eğlenceli bir gün geçirecekler.

2-6 Yaş arası tüm minik meraklılar Bahçe Atölyesi'ne davetliler!

Bahçe Atölyesi 14 Haziran 2014 Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçekleşecek.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

 

Bu kurs 1582 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar için Bahçe Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir