Çocuklar İçin Ahşap At Boyama Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Ahşap At Boyama Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çocuklar İçin Ahşap At Boyama Atölyesi

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Ahşap At Boyama Atölyesi 2 yaş ve üstü tüm miniklere yönelik eğlenceli bir etkinlik. Minik meraklılar bu atölyede nostaljik formda sallanan ahşap atlarını boyuyor ve süslüyorlar. Ardından kurutup evlerine götürüyorlar. Miniklere harika bir el becerisi çalışması olmasının yanında, kendi oyuncaklarını zevklerine göre şekillendirme fırsatı sunan bu yaratıcılık dolu atölyeye davetlisiniz.

Ahşap At Boyama Atölyesi 8 Mart Cumartesi günü, saat 14:30'da gerçekleşecek.

Katılım ücreti 40 TL'dir.

Bu kurs 3355 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Ahşap At Boyama Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir