Çim Adam Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çim Adam Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Çim Adam Atölyesi

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çim Adam Atölyesi 2-10 yaş arasi minik meraklılar için farklı ve eğlenceli bir etkinlik. Çim Adam Atölyesi'nde minikler ellerindeki malzemeler ile kendi zevklerine uygun çim adamlar tasarlıyorlar. Ardından çim adamlarını evlerine götürüyorlar. Atölyenin süreci zevkli olduğu kadar sonucu da minikler için oldukça yararlı oluyor. Evde yaptıkları çim adama bakma sorumluluğu onlar için belki de ilklerden biri oluyor. Çocuğunuzun el becerilerini, yaratıcılığını ve sorumluluk duygusunu farklı bir etkinlikle geliştirmesini istiyorsanız bu atölyeye davetlisiniz.

Çim Adam Atölyesi 1 Mart Cumartesi günü, saat 14:30'da düzenleniyor.

Katılım ücreti 40 TL'dir.

Bu kurs 3015 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Çim Adam Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir