Babalar Günü Atölyesi - Mini Aktivite - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Babalar Günü Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Mini Aktivite

Babalar Günü Atölyesi

Bu babalar gününde minik meraklılar babalarının hediyelerini kendi elleriyle yapacaklar. Dekupaj yöntemiyle yapılacak bardak altlıkları ve el yapımı babalar günü kartları hem babalar için anlamlı hediyeler olacak, hem de minikler için keyifli bir etkinlik ile sosyalleşme ve el becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

Babalar Günü Atölyesi 7 Haziran 2014 Cumartesi günü, 14:30-15:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

2-6 yaş arası tüm minik meraklılar bu atölyeye davetliler!

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 1428 kez görüntülendi.

Mini Aktivite Hakkında

Mini Aktivite bebekler ve çocuklar için anneli oyun grupları, atölyeler, temalı doğum günleri ve konsept partiler düzenleyen minik meraklılar için değişik alternatifler sunan bir kurum.

Anne-bebek Yogasından minikler için Pizza yapımına, Kuş Yuvası, Muhteşem Karbonat ve Dinazor gibi temalı atölyelerden Makarna yapımı etkinliklerine birçok seçenek sunan Mini Aktivite, bebek ve çocuklar için oyun hamuru tarifleri, evde oynanabilecek oyunlar, ek gıdalar gibi öneriler sunarak da hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Sırmakeş Sok. NO: 5/1 34840 Bostancı - İstanbul
(Bostancı lunaparkın dan minibüs yolunda Küçükyalı yönüne devam ederken, ilk ışıklardan sağa döndüğünüzde sağdaki 2. sokağın içerisinde)

Tel: 0 216 527 00 60
Faks: 0 216 527 42 44

Mini Aktivite tarafından düzenlenen Babalar Günü Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir