Yaratıcı Drama ve Oyun Atölyesi - Hotpot Çocuk Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Yaratıcı Drama ve Oyun Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Hotpot Atölye

Yaratıcı Drama ve Oyun Atölyesi

Çocuk, aktif olduğu ortamda daha iyi öğrenir! Hotpot'ta Yaratıcı Drama ve Oyun sınıfı açılıyor.

Çocuklara uygulama yapmaları için fırsatlar vermek, çocukların yaratıcılığını, problem çözme, keşfetme ve güçlüklerle başa çıkabilme becerilerini geliştirecek, kendilerine güven duymalarını, özgür olmalarını sağlayacaktır. Dramanın temelinde oyun bulunmaktadır. Oyun ise çocuğun eğitiminde ve kişilik gelişiminde önemli bir yer tutmaktadır. 

Bu programda amacımız; çocuklarla oyun yoluyla iletişim kurarak, çocuğun doğuştan var olan yaratıcılığını geliştirmek.

5-6-7 yaş grubu çocuklar için düzenlenen Yaratıcı Drama ve Oyun atölye çalışmaları 21 Şubat Cumartesi günü başlıyor ve okullar kapanana kadar Cumartesi günleri gerçekleştirilecektir. Kayıt işleminiz sonrasında Hotpot yetkilileri size ulaşarak rezervasyonunuzu gerçekleştireceklerdir.

Atölye ücreti aylık (4 hafta sonu) 160 TL'dir. (KDV Dahil)

Bu kurs 1902 kez görüntülendi.

Etiketler

Hotpot Atölye Hakkında

Hotpot Atölye hem çocuklarınızı hem de sizi düşünür. Çocuklarınız düzenlediğimi birbirinden güzel aktivite ve kurslara katılırken sizler de kahveniz size eşlik ederken çocuklarınızı seyredip sohbet edebilirsiniz.

Çocukların eğlenerek öğrenmesini hedefleyen atölyemizde; çocuk ve bebek oyun grupları, bale, yaratıcı drama, tiyatro, yaşam dansı, yaratıcı dans, anne-bebek yogası, müzik, english in play, seramik ve çocuk yogası kurslarımız bulunmaktadır.

Hotpot Cafe ve Çocuk Atölyesi
Merkez Mah. Perihan Sok. No:73 Şişli - İstanbul

Bilgi için: 0212 343 53 53

Hotpot Atölye tarafından düzenlenen Yaratıcı Drama ve Oyun Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir