Çocuklar İçin Tiyatro Kursu - Hotpot Çocuk Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Tiyatro Kursu

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Hotpot Atölye

Çocuklar İçin Tiyatro Kursu

Tiyatro, insanın zihinsel gelişimine, zekâsal evrim basamaklarında daha yukarılara çıkmasına ciddi katkı yapan bir sanat dalıdır.

8 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği eğitim boyunca, çocuğunuzun özgüveni yükseltilerek sahne hakimiyeti kazanması, yaratıcı drama çalışmaları, doğaçlama çalışmaları, vücut ve nefes egzersizleri, birlikte eğlenceli oyunlar, temel tiyatro bilgisi, rol çalışmaları, oyun provaları yapılmaktadır ve öğrenciler dönem sonunda düzenlenecek ''performanslar'' ile kazanımlarını sahnede sergileme fırsatı bulacaklar.

Çocuk tiyatro atölyesinde önümüzdeki dönem 21 Şubat Cumartesi günü başlıyor. Çalışmalar Cumartesi günleri 13.00-14.00 arasında gerçeleştirilmektedir.

Tiyatro atölyesi Meraklısı İçin takipçilerine özel %20 indirimle aylık 160 TL'dir (KDV dahil)

Bu kurs 2101 kez görüntülendi.

Etiketler

Hotpot Atölye Hakkında

Hotpot Atölye hem çocuklarınızı hem de sizi düşünür. Çocuklarınız düzenlediğimi birbirinden güzel aktivite ve kurslara katılırken sizler de kahveniz size eşlik ederken çocuklarınızı seyredip sohbet edebilirsiniz.

Çocukların eğlenerek öğrenmesini hedefleyen atölyemizde; çocuk ve bebek oyun grupları, bale, yaratıcı drama, tiyatro, yaşam dansı, yaratıcı dans, anne-bebek yogası, müzik, english in play, seramik ve çocuk yogası kurslarımız bulunmaktadır.

Hotpot Cafe ve Çocuk Atölyesi
Merkez Mah. Perihan Sok. No:73 Şişli - İstanbul

Bilgi için: 0212 343 53 53

Hotpot Atölye tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Tiyatro Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir