Çocuklar İçin İngilizce Kursu - Gayrettepe Yabancı Dil Kursu - İstanbul - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İstanbul Dil Kursları GTI / Gayrettepe Yabancı Dil Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Yetişkinlerde İngilizce konuşma eğitimleriyle kendini ispatlamış "Gayrettepe Yabancı Dil Kursu" çocuk eğitimlerinde de iddalı. Birebir veya küçük gruplarla haftada 1 günü 2 saat yaptığı eğitimlerle küçük yaştaki öğrencilerimize ilerisi için ciddi bir alt yapı , konuşma çalışmaları ve okullarındaki ingilizce derslerinde müthiş bir özgüven sağlamaktayız. İleride 2 veya 3 dil kullanması gerekecek olan çocuklarınızı mutlaka bizlerle tanıştırmalısınız. 

Özel ders seans ücreti 65 TL yerine, kısa bir süre için, 60 TL'dir

Bu kurs 5503 kez görüntülendi.

GTI / Gayrettepe Yabancı Dil Kursu Hakkında

GTI Gayrettepe İngilizce Kursu

2003 yılında eğitimlerine başlayan GTI®, kuruluş amacını; "Konuşma Ağırlıklı İngilizce Eğitim" sistemini kullanarak kendine yurtdışında eğitim görme imkanı yaratamayan kişilere en kısa sürede ingilizce iletişim kurabilme yeteneği sağlamak olarak belirlemiştir.

Modern ingilizce eğitimin temeli olan "öğrenci odaklı" eğitimi ilk kurulduğu günden bu yana uygulayan GTI®, öğretim teknikleri ve teknolojilerini yakından takip ederek eğitim sistemini her zaman güncel tutmaya özen göstermiştir.

2007 yılı itibariyle uyguladığı eğitim sisteminde "Avrupa Dil Portfolyosu" gibi önemli bir hedef belirlemiş ve mevcut eğitim sistemini  bu yönde geliştirmeyi amaçlamıştır.  

İletişim Bilgileri

GTI / Gayrettepe Yabancı Dil Kursu
Fahri Gizden sk. Ertuğrul Mah. Yavuz Apt. No:1 Kat 1 D:2 Gayrettepe - İstanbul

Telefon:  0212 273 20 36 / 0505 490 93 96

www.gayrettepe.com.tr

GTI / Gayrettepe Yabancı Dil Kursu tarafından düzenlenen Çocuklar İçin İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir