Hobi Heykel Atölyesi - Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Hobi Heykel Atölyesi

Bursa Hobi Kursları Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi

Hobi Heykel Atölyesi

Kendinize zaman ayırın bir hobi edinin. Haftanın stresinden, atölye ortamında heykel yaparak uzaklaşın. 

Plastik sanatlar ile uğraşmak istiyorsanız veya kendinize yeni bir hobi alanı arıyorsanız, heykel kursumuzda; heykel yapımı konusunda temel bilgileri alarak bu alanda zevkli üretimlerde bulunabilirsiniz.

Haftada 1 gün 3 saat olan program Salı-Perşembe 19:00-22:00 arasındadır. Atölyemiz Pazartesi hariç tüm günler 10:00- 18:00 arası eğitim vermektedir. Gruplar için farklı gün ve saatte kurs açılmaktadır.

Bu kurs 6863 kez görüntülendi.

Etiketler

Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi Hakkında

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi 2000 yılında Heykeltıraş Okan SABUNCULAR tarafından kurulmuştur.

Atölyemizde ülkemizin en seçkin okullarının özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz, temel çizgi eğitimi, anatomik etütler, oran-orantı, reprodüksiyon, tonlama teknikleri, hacimlendirme, perspektif konularında eğitim alarak görsel algılama ve kavramsal yorumlama sınavlarına hazırlanırlar. Teorik bilgilerini sanat tarihi okumaları yaparak geliştiren öğrencilerimiz mülakat sınavı için kapsamlı bir hazırlık yaparlar. Hobi heykel atölyemizde karakalem desen eğitimi ile desteklediğimiz klasik eser kopyaları , anatomik etütler, büst, tors ve rölyef çalışmaları temel materyal olarak seçtiğimiz kil ile biçimlendirilerek oluşturulmaktadır.

Bursa Çekirgede hizmet veren atölyemiz butik tarzda eğitim vermektedir.Atölyemizde, öncelikli olarak Güzel Sanatlar Fakültelerinin yaptığı Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir. Ayrıca heykel ve resim alanlarında farklı kesimlerden öğrenciler için de eğitim programlarımız mevcuttur.

2014 yılına kadar Maksemde bulunan Madırga Sanat Atölyesi adıyla hizmet veren atölyemiz, Mart/2014 den itibaren Çekirge Caddesinde Okan Sabuncular Sanat Atölyesi adıyla  eğitimine devam Etmektedir.

Adres
Çekirge Cad. Aker Apt. No:68 K:3 D:8 (Halkbank Karşısı) BURSA

Telefon
0 544 657 81 88 / 0553 447 88 00

Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi tarafından düzenlenen Hobi Heykel Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir