Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin

Bursa Çizim - Tasarım Kursları

Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi

Okan Sabuncular Sanat Atölyesi 2000 yılında Heykeltıraş Okan SABUNCULAR tarafından kurulmuştur.

Atölyemizde ülkemizin en seçkin okullarının özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz, temel çizgi eğitimi, anatomik etütler, oran-orantı, reprodüksiyon, tonlama teknikleri, hacimlendirme, perspektif konularında eğitim alarak görsel algılama ve kavramsal yorumlama sınavlarına hazırlanırlar. Teorik bilgilerini sanat tarihi okumaları yaparak geliştiren öğrencilerimiz mülakat sınavı için kapsamlı bir hazırlık yaparlar. Hobi heykel atölyemizde karakalem desen eğitimi ile desteklediğimiz klasik eser kopyaları , anatomik etütler, büst, tors ve rölyef çalışmaları temel materyal olarak seçtiğimiz kil ile biçimlendirilerek oluşturulmaktadır.

Bursa Çekirgede hizmet veren atölyemiz butik tarzda eğitim vermektedir.Atölyemizde, öncelikli olarak Güzel Sanatlar Fakültelerinin yaptığı Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir. Ayrıca heykel ve resim alanlarında farklı kesimlerden öğrenciler için de eğitim programlarımız mevcuttur.

2014 yılına kadar Maksemde bulunan Madırga Sanat Atölyesi adıyla hizmet veren atölyemiz, Mart/2014 den itibaren Çekirge Caddesinde Okan Sabuncular Sanat Atölyesi adıyla  eğitimine devam Etmektedir.

Adres
Çekirge Cad. Aker Apt. No:68 K:3 D:8 (Halkbank Karşısı) BURSA

Telefon
0 544 657 81 88 / 0553 447 88 00

Bu sayfa daha önce 1993 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Okan Sabuncular Güzel Sanatlar Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir