Yağlıboya Workshop - Karşı Resim Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Yağlıboya Workshop

İstanbul Hobi Kursları Karşı Resim Atölyesi

Yağlıboya Workshop

3 SAAT İÇİNDE DAHA ÖNCEDEN HİÇBİR RESİM EĞİTİMİ ALMAKSIZIN, YAĞLIBOYA BİR TABLO YAPABİLİRSİNİZ...

Bu size ilginç gelebilir fakat bu dersimize katılmak için daha önceden resim eğitimi almış olmanız veya resim yapabiliyor olmanız gerekmiyor. 

Keyifle  geçireceğiniz 3 saatlik etkinliğin sonunda hem kendinizi müthiş hissedeceksiniz hemde duvarınıza asacağınız ve altında imzanız bulunan bir tablonuz olacak. Derslerimiz uzman eğitmenimizin sizleri yönlendirmesiyle, sohbetler eşliğinde keyifli bir ortamda gerçekleşecek. 

Tüm malzemeler atölyemiz tarafından karşılanacaktır.

Kurs ücreti 50TL'dir.

Gün ve Saatler;
Hafta içi, hafta sonu ve akşam grupları olmak üzere size en uygun günü seçebileceğiniz alternatifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılımcı sayısı 2 kişi ve üzeri olduğunda etkinlik gerçekleşecektir. Bir kaç arkadaşınızla beraber geleceğiniz gün ve saati belirleyerek kendi etkinlik grubunuzu da oluşturabilirsiniz.

Bu kurs 4231 kez görüntülendi.

Etiketler

Karşı Resim Atölyesi Hakkında

Karşı resim atölyesi, İstanbul'un en merkezi ilçesi olan Beyoğlu'nda konumlanmaktadır. Kültür ve sanat ile iç içe olan bu semtte, sıcacık bir atölye ortamı sunmaktayız. Güzel sanatlar alanında kurslar, eğitimler ve workshoplar düzenleyerek, hem sosyal bir ortam yaratma çabası hem de yaşayan bir atölye ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimize günden güne daha da yaklaşırken, sanat meraklısı herkesi bu sıcak ortama bekliyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mh. Tel Sok. No:8 Beyoğlu/İstanbul
Tel: (0546) 877 46 45
Web: www.karsiatolye.com
Instagram: https://www.instagram.com/karsi_resim_atolyesi/

Karşı Resim Atölyesi tarafından düzenlenen Yağlıboya Workshop, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir