Herkes Ressam Olabilir! - İlham Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Herkes Ressam Olabilir!

İstanbul Hobi Kursları Özel Şişli Sanat Kursu

Herkes Resim Yapabilir

3 saat sonunda kendi yağlı boya tablolarınızı yapmak ister misiniz?

Resim yapmayı istiyorsunuz ama benim yeteneğim yok diye üzülüyor musunuz? Üzülmeyin, azmedin çünkü resim yapmayı öğrenebilirsiniz. Bir günde resim yapmayı öğrenecek hatta elinizden fırçayı bırakamayacaksınız.

Yağlı boya çok eski resim sanatıdır, resim teknikleri arasında çok popüler ve kolaydır. Sizin 3 saat içinde yaptığınız şaheser hem sizi hem yakındakilerinizi sevindirip torunlarınıza ve onların çocuklarına kalacak.

Eğitim çalışmalarımızın sırasında sağ yarım küre resim tekniği kullanılır, sanatsal vizyon, bütünsel vizyon, kreatif düşünme etkinleşir, vücudunuz rahatlar, kişiliğiniz uyumlu hale gelir, eksiksiz bir dinlenme olur, problemlerinizden uzaklaşırsınız.

Güzel bir resmi görüp onu çizmek istiyorsunuz fakat bilginiz, tecrübeniz, tekniğiniz mi eksik, hangi malzeme kullanacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bu durumda İlham Evi'nin hocaları size yardım edecekler! Dersten çıkınca yanınızda yalnızca kocaman güzel bir resim değil üstelik parlak ve güzel ruh halinizi ve gerçek bir sanatkar olmak hissinizi de götürürsünüz! Bu derslerin sayesinde birçok müşterimiz kendi resim galerisini kurdular. Şimdi siz de bunu yapabilirsiniz!

Bilgi ve Randevu için: +90 539 238 82 98

Eğitimin özellikleri:

  • 30x40 cm kocaman formatında kasnakta tuval
  • Tercihe göre malzemeler: yağlı boya, akril, fırça ve empresyonist tarzında palet ıspatulası, pastel ve diğerleri.
  • Her kişiye özel yaklaşım
  • Sadece 3 saat içinde.

Bu çizim eğitimleri henüz hayalindekini nasıl çizebileceğini bilmeyenler, profesyonel ressamlar, iş adamları, tasarımcılar, hayallerini resme aktarmak isteyenler içindir. Hayallerini resme aktarmak isteyen 17 den 77'ye her yaş grubu içindir.

3 saatlik çalışma için katılım ücreti 125 TL yerine %40 indirimle 75 TL'dir.

Atölye süresince kullanılacak tüm ekipmanlar (fırca, boya, çay, kahve...) atölye ücretine dahildir.

yalı boya resim kursu

Bu kurs 6182 kez görüntülendi.

Etiketler

Özel Şişli Sanat Kursu Hakkında

Şişli Sanat Kursu uzun yıllar Moskova'da başarı ile yürütülmüş ve binlerce insanın hayal dünyasında yeni kapılar açmış bir hobi, sanat ve kültür atölyesidir. 

İstanbullular ile buluşmak amacıyla da 2015 yılında İstanbul'da kuruldu. Şişli Sanat Kursu olarak katılımcılarımıza her zaman bir dost gözüyle bakıyoruz ve onların merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılıp hayatlarında ruhsal olarak da güçlü ve başarılı devam etmelerini istiyoruz.

Çalışmalarımızı da sizlere en faydalı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kurumumuz Mecidiyeköy'de Metro ve Metrobüs'e çok yakın sınıfında hizmet vermektedir.

Özel Şişli Sanat Kursu

Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:1 Yumuşak Apt. Kat:4 D:7

Bilgi İçin: +90 539 238 82 98 - 0212 217 17 70

Özel Şişli Sanat Kursu tarafından düzenlenen Herkes Resim Yapabilir, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir