Seramik Heykel Workshop - Bir Heykel Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Seramik Heykel Workshop

İstanbul Hobi Kursları Bir Heykel Atölyesi

Seramik Heykel Workshop

Hiçbir önbilgi ya da deneyime ihtiyacınız olmayan 3 saatlik seramik heykel workshopunda, heykeltraş hocalarımızın yönlendirmesi ile istediğiniz tarzda bir heykeli, kendi ellerinizle hazırlayıp, ölümsüz bir hatıra ile bu deneyimi

Tüm malzemeler kursta sizi bekliyor olacak. 12 yaş ve üzeri tüm meraklılar seramik heykel workshop'una davetli.

Atölye çalışmasına başlamadan, atölyede bulunan yüzlerce heykel modelini inceleyerek istediğiniz tarza kendiniz karar verebileceksiniz.

Atölye sırasında yapacağınız heykel seramik fırınında pişirildikten sonra, bir sonraki hafta teslim edilecektir. Ayrıca heykelinizi kalıcı olacak ve istediğiniz gibi boyayabileceksiniz.

Heykel workshop her hafta perşembe günleri 13:30-17:00 ve 19:00-22:00 saatleri ile cumartesi ve pazar günleri ise 13:30-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Bu kurs 5394 kez görüntülendi.

Etiketler

Bir Heykel Atölyesi Hakkında

Bir Heykel Atölyesi 2013 yılında Kadıköy Rasimpaşa (Yeldeğirmeni) Mahallesinde, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü Mezunu, Heykeltraş Tarık CEDDİ tarafından kurulmuş bir heykel atölyesidir. Bir Heykel Atölyesi heykel alanında özel çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca atölyede belirli günler heykel dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Rasimpaşa Mh. Prof. Dr. Macit Erbudak Sk. No:21/C Kadıköy Rıhtım/İSTANBUL

Tel: 0537 868 4495 - 0216 450 1996

Bir Heykel Atölyesi tarafından düzenlenen Seramik Heykel Workshop, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir