City & Guilds - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

City & Guilds

City & Guilds, İngiltere'nin uluslararası geçerlilikte mesleki ve İngilizce yeterliliklerini belgeleyen akreditasyon kuruluşlarının başında gelmektedir.

1878 yılında Kraliyet tarafından kurulan City & Guilds, günümüzde dünyaca ünlü saygın kuruluşların arasında yer almaktadır. Her yıl yaklaşık 2 milyon kişiye hitap eden City & Guilds, dünya genelinde 3000'den fazla mesleki, Avrupa genelinde de 300'e yakın İngilizce merkezleri ile hizmet vermektedir.

City & Guilds sertifikaları ile birlikte Europass Sertifika Eki verebilen ilk İngiliz akreditasyon kuruluşudur. City & Guilds eğitimleri ve sınavları CEFR (Common European Framework of Reference) ile tamamen uyumludur ve tüm CEFR seviyelerini kapsamaktadır. Her yaş grubuna yönelik sınavları bulunan City & Guilds, Uluslararası İngilizce Sertifikaları ile kullanıcılara birçok avantajlar sağlamaktadır. 

İletişim Bilgileri

Tel: 312 418 41 78

Ballı Sokak, No: 8/4 Kavaklıdere / ANKARA

www.esolturkey.com.tr 

Bu sayfa daha önce 6916 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

City & Guilds tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

City & Guilds tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir