City & Guilds - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

City & Guilds

City & Guilds, İngiltere'nin uluslararası geçerlilikte mesleki ve İngilizce yeterliliklerini belgeleyen akreditasyon kuruluşlarının başında gelmektedir.

1878 yılında Kraliyet tarafından kurulan City & Guilds, günümüzde dünyaca ünlü saygın kuruluşların arasında yer almaktadır. Her yıl yaklaşık 2 milyon kişiye hitap eden City & Guilds, dünya genelinde 3000'den fazla mesleki, Avrupa genelinde de 300'e yakın İngilizce merkezleri ile hizmet vermektedir.

City & Guilds sertifikaları ile birlikte Europass Sertifika Eki verebilen ilk İngiliz akreditasyon kuruluşudur. City & Guilds eğitimleri ve sınavları CEFR (Common European Framework of Reference) ile tamamen uyumludur ve tüm CEFR seviyelerini kapsamaktadır. Her yaş grubuna yönelik sınavları bulunan City & Guilds, Uluslararası İngilizce Sertifikaları ile kullanıcılara birçok avantajlar sağlamaktadır. 

İletişim Bilgileri

Tel: 312 418 41 78

Ballı Sokak, No: 8/4 Kavaklıdere / ANKARA

www.esolturkey.com.tr 

Bu sayfa daha önce 4141 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

City & Guilds tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

City & Guilds tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.