Canon ve Nikon D-SLR Fotoğraf Makinalarımızı Tanıma Programı - Fotoğrafçılık Kursları - İstanbul - Fotofilm Sanat Merkezi - Meraklısı İçin
Canon ve Nikon D-SLR Fotoğraf Makinalarımızı Tanıma Programı

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Fotofilm Sanat Merkezi

Canon ve Nikon D-SLR Fotoğraf Makinalarımızı Tanıma Programı

Süre: 1 Günlük Eğitim
Eğitmen: Sinan Erik

Fotoğraf çekmeye yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen D-SLR kullanıcıları için düzenlenen atölyede katılımcılar makinelerini tanıyarak "doğru fotoğraf nedir ve nasıl çekilir?" sorularına yanıt bulacaklar. 

Atölye kapsamında, pek çok fotoğraf tutkunun tercihi  D-SLR makinelerinin kadraj yapısı ve menü üzerinden gidilerek temel fotoğraf dinamikleri işlenecektir. 

Atölyemizin toplam ücreti 70 TL'dir.

Fotoğraf makinanızın yeteneklerini keşfedin!

Bu kurs 2423 kez görüntülendi.

Fotofilm Sanat Merkezi Hakkında

fotofilm.png

Yaklaşık yirmi yıldır sanat camiasında var olan ve üretmeye çalışan bir ekibiz. Fotoğraf ve sinema alanında kendinden söz ettiren ve sayılan kişileriz. 2002 yılında Büyükparmakkapı sokakta kurulan o zamanın Ansam Kültür Merkezi idik. Şimdi, "FOTOFİLM" Sanat Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. "FOTOFİLM" Sanat Merkezi olarak fotoğraf ve sinemaya ilgi duyan sanatseverlerle üretim yapıp, bu üretimleri sunmayı amaçlamaktayız.

Fotoğrafa ve sinemaya ilgi duyanlara ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için; atölye çalışmaları, yeni çekim alanları, Fotoğraf tutkunları için; Fotoğraf gösterimlerinin, fotoğraf sergilerinin yer aldığı "Sanat Merkezi" olmayı hedeflemektedir. Sinema alanında, kısa film çekmek isteyen ve sinema hakkında detaylı bilgi ve birikim sahibi olmak isteyenler için Atölye çalışmaları ve bu çalışmalar sonrasında ortak projeler üretmeyi hedeflemekteyiz.

"FOTOFİLM" Sanat Merkezi, fotoğraf ve sinema alanında her türden buluşmaya açıktır. Sanat Merkezine ait galeri duvarlarında, kurs sıralarında, cafe masalarında hep fotoğraf ve sinemanın nabzı atmaktadır: Sergiler, Fotoğraf gösterileri, film galaları, söyleşiler, seminerler, workshoplar, yeni projeler, fotoğraf gezileri ve fotoğraf yayınları sanatseverlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca Türkiye'nin tek fotoğraf ve sinema dergisi olan "FOTOFİLM FOTOĞRAF SİNEMA DERGİSİ" kurumumuz tarafından yayınlanmaktadır. 

 Fotofilm Sanat Merkezi
 Tel: 0212 2440495 & 0532 2341784
www.fotofilmsanatmerkezi.com

Fotofilm Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Canon ve Nikon D-SLR Fotoğraf Makinalarımızı Tanıma Programı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir