Çağdaş Çözüm Eğitim Kurumları - Meraklısı İçin

İstanbul KPSS Kursları

Çağdaş Çözüm Eğitim Kurumları

Çağdaş Çözüm Eğitim Kurumları'nın eğitim hayatı, 1986 yılında Ankara'da küçük bir büroda açıköğretim dersleri vererek başladı. Sonra sırası ile İLKUMUT Ankara ve MURAT ANKARA yapılanmaları ile devam etti.

1993 yılında Beşiktaş Şehit Asım caddesinde İstanbul Murat Açıköğretim Kursları olarak eğitime başladık. Faaliyet alanı olarak kendimize Açıköğretim Kursları ve Bilgisayar Kursları gibi alt alanlar oluşturduk.

1997 yılında Köyiçi Caddesi no:47'de İstanbul Murat Üniversite Hazırlık adı altında 2. şubemizi açtık. Murat Açıköğretim ile olan ortaklığımızı, KPSS, DGS, ALES kurslarının organizasyonlarında fikir ayrılığına düştüğümüzden dolayı 2000 yılında sona erdirdik. Murat Açıköğretim Açıköğretim alanında Türkiye'de 1 numara oldu biz de KPSS, ALES ve DGS kurslarında 1 numara olduk. Çağdaş Çözüm Dershanesi adı altında faaliyetimize Beşiktaş ilçesi Köyiçi Caddesi  no:47'de  2003 Mart ayına kadar devam ettirdik.

Mart ayından itibaren Köprü Sokak No:12 Beşiktaş'da yeni binamıza geçtik. ÖSYM'nin sınavlarında  uzmanlaşan kadromuzu yine ÖSYM'nin yapmış olduğu diğer alanlarda geliştirdik. Faaliyet alanı olarak kendimize ÖSS, DGS, KPSS-EĞİTİM,KPSS A GRUBU , KPSS MEMURLUK , ALES, AÖF,KPDS,SMMM  gibi çok geniş ve kapsamlı bir yelpazeyi seçtik.

2000-2001 Eğitim Öğretim Yılından itibaren  DGS ve KPSS alanlarında gerek İstanbul'da gerekse Türkiye'de en ön sırada  yer aldık.

Eylül 2005 tarihinden itibaren Bakırköy İlçesi Cevizlik Mah.İmren Sokak  No:4 adresinde ÇAĞDAŞ ÇÖZÜM' ün BAKIRKÖY Şubesini açtık.

Yine Temmuz 2006 tarihinden itibaren KADIKÖY Şubelerimizde tüm branslarda kayıtlarımız devam ediyor.

Binlerce öğrencimizi Dikey Geçiş ,KPSS , ALES , AÇIKÖĞRETİM , SMMM sınavlarıyla  istedikleri hedefleri ulaşmasında yardımcı olduk. Ve yardımcı olmaya da devam edeceğiz.

İletişim Bilgileri

Bakırköy Cevizlik Mahallesi Hüsreviye Sokak No:24

Telefon: 0212 466 39 71

www.cagdascozum.net

Bu sayfa daha önce 2304 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Çağdaş Çözüm Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Çağdaş Çözüm Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir