British Street İngilizce Kursu - Dil Kursları - İstanbul - Meraklısı İçin
British Street İngilizce Kursu

İstanbul Dil Kursları British Street Ümraniye

British Street İngilizce Kursu

Kursumuz İngilizce eğitimi veriyor.
Yabancı öğretmen eşliğinde speaking club, kelime ezberleme, ve gramer clublarımız var.
Dersler tv ve yabancı öğretmen eşliğinde işleniyor.
10 kişilik sınıflarda eğitim veriliyor.
Kitap ve dokümanlar kurumumuz tarafından sağlanıyor.
Öğrencilerin kur tekrarlama hakkı var.
Ayrıca aylık yeniden almak istediği dersler için 4 saat, katılamadığı dersler için 4 saat olmak üzere toplam 8 saat özel ders alma hakkları var.

Bu kurs 3076 kez görüntülendi.

British Street Ümraniye Hakkında

British Street Dil Kursları 2000 yılından beri eğitim sektörünün içerisinde olan ve bünyesinde sadece İngilizce Eğitim Programlarını barındıran ilköğretimden yetişkin gruplara kadar profesyonel Dil eğitimleri veren M.E.B'e bağlı Dil kursudur. British Street Dil Kursları Olarak olarak misyonumuz, İngilizce öğrenmek isteyen bireylere profesyonel destek vererek daha kısa zamanda ve hedefleri doğrultusunda başka bir dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır. İngilizce Türkiye'de öğrenilmez ancak yurt dışında öğrenilir algısını yıkmak hedefimiz olmuştur. Samimi ve güleryüzlü çalışan kadrosu, nitelikli Öğretmen kadrosu, modern kurs merkezleri ile İngilizce eğitimine farklı bir atmosfer getirmiştir.

British Street Ümraniye şubesi yaklaşık bir yıldır öğrencilerine hizmet veriyor.

britishstreet.com.tr

British Street Ümraniye tarafından düzenlenen British Street İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir