Blog - Meraklısı İçin sayfa 7

Blog

Son Dakika Kurtarıcısı Hediyeler

Son Dakika Kurtarıcısı Hediyeler

En yakın arkadaşınızın doğum günü ve siz bunu tamamen unutmuştunuz. Böyle zamanlarda evde ucuza mal edebileceğiniz ve kolayca yapabileceğiniz çok şık hediyelik alternatifleriniz var. Hem de el emeği göz nuru olacak. Üzülmeyin, arkadaşınıza kendi yaptığınız bir hediyeyi vermek çok daha anlamlı olacak.

6.6.2016
Bir Tabak Şenlik

Bir Tabak Şenlik

Yaz geliyor! Türlü türlü meyveler çıkmaya başladı. Bunu mutfağımızda bir şenliğe dönüştürmek mümkün. Aynı şenliğe sebzeleri, atıştırmalıkları yahut kahvaltılıkları da çağırabiliriz.

2.6.2016
Mahabis ile Ayaklara Özgürlük

Mahabis ile Ayaklara Özgürlük

‘Indoor or Outdoor, Just Slip On and Go' sloganı ile çıkış yapan Mahabis'ler şimdiden 100 ülkenin moda severlerini ele geçirmiş durumda. Yakında Türkiye'yi de kasıp kavuracağını söylememiz mümkün. Çünkü Londra çıkışlı, minimal tasarımlı ve bir o kadar da fonksiyonel olan ürün, bizlere yepyeni bir ayakkabı tarzını sunmuş.

25.5.2016
Yeni Yıl Yenilik Zamanı

Yeni Yıl Yenilik Zamanı

Madem yeni yıla girdik bazı şeyler de yenilenmeli diyenlerdenseniz sizler için önerilerimiz var. Bakalım yeni yılda siz neler yapmaya karar vereceksiniz.

9.1.2016
Yüzmeyi öğrenmenin yaşı yok

Yüzmeyi öğrenmenin yaşı yok

“Yetişkinliğe erişip de yüzmeyi öğrenmek de neyin nesi?!” diyenler varsa eğer onlara inat, ufak tefek tüyolarla karşınızdayız. Pek çok merak için yaşımızı bahane ediyoruz ya, yok aslında öyle bir şey. Hele ki yüzmeyi öğrenmenin yaşı hiç yok.

25.6.2015
Her Meraklının Koluna Lazım: Bez Çanta

Her Meraklının Koluna Lazım: Bez Çanta

Bez çantaları el emeği göz nuruna dönüştürmek, birkaç malzemeyle kişiselleştirmek sandığınızdan daha kolay aslında. Ne duruyoruz o zaman? Hadi kendi bez çantamızı kendimiz yapalım!

18.6.2015
Tatil bavulundan hobi çıktı! - Çakıl taşı boyama

Tatil bavulundan hobi çıktı! - Çakıl taşı boyama

Deniz, kum, güneş derken sahilde zaman geçirip de çakıl taşı toplamayanımız var mı? Peki, size de olmuyor mu? Bavulu açıp binbir heves evinize kadar taşıdığınız o çakıl taşlarını ne yapacağınızı bilememe hali... Çakıl taşlarınız size, siz onlara boş gözlerle bakıp duruyorsanız güzel bir fikrimiz var: onları boyamak!

31.5.2015
Var mı pilates yapmayan?

Var mı pilates yapmayan?

Bahar geldi. Yaz geliyor. Fazla kilolar “Ben burdayım” diyor. Bir arkadaşın dediği gibi, tam diyete başlayacakken bi gülme geliyor. Ve herkes pilates yapıyor!

15.5.2015
Şekilden şekle giren bir malzeme: Polimer Kil

Şekilden şekle giren bir malzeme: Polimer Kil

Öyle malzemeler var ki en hayal gücü körelmiş, en hobisiz kalmış meraklıları bile harekete geçirebiliyor. Pratiğe dökmesi kolay, çok zaman harcamadan ürünler orataya koyabileceğiniz, cebi de pek yakmayan eğlencelik malzemeler ile tanışınca hepimizi bir heves almıyor mu? Tam da bu durumu karşılayan bir malzeme bulduk: Polimer kil!

13.5.2015
Kendin Yap! 6 – Karatahtaları Özledik

Kendin Yap! 6 – Karatahtaları Özledik

Çocukluğunuza geri dönesiniz geldiyse, ilkokul günlerini özlediyseniz, dekorasyona meraklıysanız, kendin yap furyasına katılıp evcimen hobiler, uğraşlar edinmek istiyorsanız, ya da olur olmadık yerlerde karşınıza karatahtalar çıktıysa, ayılıp bayılıp kendi evinize uyarlamanın yollarını arayıp bulamadıysanız bu yazı sizin için gelsin!

29.4.2015

146 kayıt bulundu. 61 - 70 arası görüntüleniyor.

Diğer Sayfalar123456789101112131415
İlginizi çekebilir