Biltek Akademi - Meraklısı İçin

İstanbul Bilgisayar Kursları

Biltek Akademi

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği, insanların gelecek kaygısıyla yeni meslek arayışlarına yöneldikleri şu zamanda geleceğini düşünen, verimli, azimli ve tasarım yönü kuvvetli bireyler yetiştirmek ve bu bireyleri iş hayatına eksiksiz hazırlamak.

Biltek Akademi olarak biz geleceğe dair arge çalışmalarıyla  kursiyerlerimiz için en iyi eğitim modeli ve en verimli kur programları  ile Mecidiyeköy'deki şubemizde yeterli sayıda bilgisayar, eğitmen ve alt  yapı ile ulke geleceğine faydalı bireyler yetiştiriyoruz.

Eğitim ve teknoloji alanında kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan "lider" eğitim firması kimliğimizi önümüzdeki yıllarda titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

Kariyer ve mutlu bir gelecek hedefleyenlerin yeri olan biltek akademi hızla büyümeye ve kursiyer sayısını arttırmaya devam ediyor. Sizin de istediğiniz masa başı, iyi gelirli ve mutlu bir iş hayatı ise sizin de yeriniz burası demektir. Mesleki eğitim - staj - iş hayatı sıralı üçlemesiyle hareket eden kurumumuz sizlere başarılı ve kariyerli bir hayat sunmanın haklı onurunu yaşamaktadır...

İletişim Bilgileri

Gülbahar Mah. Uysal Sok. No:3/A ( Profilo Alışveriş Merkezi Yanı )
Şişli Mecidiyeköy İstanbul

(0212) 275 2201 - (0212) 275 2202

www.biltekakademi.com

Bu sayfa daha önce 1348 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Biltek Akademi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Biltek Akademi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir