Bilgisayar Kursu (Ofis) - İstanbul - Info Akademi Bilgi Teknolojileri - Meraklısı İçin
Bilgisayar Kursu (Ofis)

İstanbul Bilgisayar Kursları Info Akademi Bilgi Teknolojileri

Bilgisayar Kursu (Ofis)

Bilgisayarlı İşletmenlik ( Bilgisayar – Word – Excel – Power Point ) Kursu;
 
İşyerinde ya da günlük hayatında bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen herkes, eğitimlere katılabilir. Bilgisayarlı İşletmenlik Kursunu alarak bir bilgisayarı ve teknolojiyi genel olarak tanıyıp (Facebook Kullanımı, Msn Kullanımı, Mail Yollayıp- Cevaplama İşlemleri) dokümanlar oluşturabilecek, Word de belgeler olşturabilecek, Excel de sayısal hesaplamaları, formulleri  ve tabloları yapabilecek, Powerpoint ile slaytlar hazırlayabilecek ve Internet Explorer ile internetin geniş dünyasından rahatlık faydalanabileceklerdir.
 
Programın Adı: Süresi:
Windows XP – 7 Kursu
36 Saat
Word Kursu 15 Saat
Excel Kursu 20 Saat
Power Point Kursu 20 Saat
İnternet Eğitimi 30 Saat
Facebook – Msn Kursu 10 Saat

Eğitimin Süresi:

Eğitimin toplam süresi 132 Saat'tir. Hafta içi grupları tercih edildiğinde program 3 Ay, Hafta sonu grupları tercih edildiğinde ise  4 Ay sürmektedir.Programlar Hafta içi, Pazartesi Hariç; Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma , Hafta Sonu Grupları ise Cumartesi – Pazar günleridir. Ayrıca çalışan kursiyerlerimiz için Sadece Pazar günleri  gruplar açılmaktadır.Eğitimlerimiz sıfır temel eğitimden başlamaktadır.

Bu kurs 2197 kez görüntülendi.

Info Akademi Bilgi Teknolojileri Hakkında

2001 Yılından buyana eğitim ve danışmanlık sektöründe yenilikçi ve modern eğitim anlayışıyla hizmet göstermekte olan İnfoakademi her geçen gün bu fikir ve adımlarla büyümektedir. Bireysel ve kurumsal katılımcılara, 6 kişilik sınıflarda özel ders niteliğinde, öğrenciye piyasa tecrübesi kazandırarak eğitim verilmektedir. Web & Grafik Tasarımcılığı bölümümüzde yaratıcılığın gücü, Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı bölümünde firmaların en önemli yapı taşı olan finans karakteristiği, Moda Tasarım Stilistlik ve Modelistlik Programımızda Türkiye'nin dünyada kendini duyurduğu ve her geçen gün geliştiği sektörün yenilikleri Eğitimlerimize katılan öğrencilerimize aşılanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Mert Yıldırım Çarşısı No:22 Kat:4 Şirinevler Bahçelievler 34188 istanbul

Tel : 0212 451 4636

Info Akademi Bilgi Teknolojileri tarafından düzenlenen Bilgisayar Kursu (Ofis), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir