Bilgisayar Kursu - Bilgisayar Kursları - İstanbul - Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi - Meraklısı İçin
Bilgisayar Kursu

İstanbul Bilgisayar Kursları Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi

Bilgisayar Kursu

Kurs Hakkında :
Bilgisayar Kursu bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen herkese hitap eden bir programdır. Bilgisayar kursu içerisinde Windows, Word, Excel, Powerpoint ve İnternet öğrenerek işyerlerinizde veya günlük çalışmalarınızda daha verimli olabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar kursu sonunda sınavlara katılarak Devlet Memurluğu sınavlarında ve resmi kurumlarda geçerli olan Milli Eğitim Bakanlığı Bilgisayar Sertifikasını da alabilirsiniz.  Bu kurs ile Liseyi bitirmiş her yaş grubundan insanımız; Word programlama dili ile yazılarını yazabilecek, Excel programlama dili ile birçok hesaplamalarını yapabilecek, muhasebe kayıtlarını tutabilecek, grafikler çizebilecek, Power Point programlama dili ile konferans sunularını hazırlayabilecek, Outlook programlama dili ile E-Mail ile masrafsız posta işlemlerini yapabilecektir. 


Kursiyerin Kazanımları :
Bilgisayarı daha seri ve daha hızlı kullanabilme imkanı, Word, Excel, Powerpoint, Outlook gibi paket programların hızlı ve etkili kullanımı, yazı şeçim yöntemleri ve yazı kopyalama taşıma yöntemleri,  İnternet sayfalarının giriş ayarları, mail hesabı açmak, mail atmak, mail almak, dosya göndermek, gelen dosyaları kaydetmek, web sayfalarında gezinmek, web sayfalarında gezinirken dikkat edilmesi gereken noktalar gibi bilgisayar hakkında daha bir çok pratik bilgi.

Kurs İçeriği :

WİNDOWS XP Eğitimi Windows XP genel anlatım Fare tanıtımı ve kullanılması
Masaüstü kavramı Klavye tanıtımı ve kullanımı
Dosya ve klasör kavramı Temel editör işlemleri
Pencere kavramı ve kullanımı Başlat düğmesi ve özelleştirilmesi
Görev çubuğu ve özellikleri Pencere kavramı ve kullanımı
Başlat düğmesi ve özelleştirilmesi Başlat düğmesi ve özelleştirilmesi
 Windows gezgini Görev çubuğu ve özellikleri
 Donatılar, Ağ Komşuları Denetim Masası özellikleri ve ayarları
 

Bu kurs 2186 kez görüntülendi.

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi Hakkında

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi öğrenci memnuniyetini esas alan bir eğitim kurumudur. Bu kurumda herhangi bir eğitim programına kayıt olduktan sonra 1 yıl boyunca kendinizi eksik ya da yetersiz hissederseniz, ücretsiz kurs tekrar hakkınız vardır. Tüm eğitmenler ilgili alanda üniversite mezunu, en az 5 yıl piyasa deneyimine sahip, özel olarak oryantasyon eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri
Şişli Şubesi Adres: Büyükdere Cd. Tankaya Palas Apt No:14 Kat:3 D:9 Şişli/Istanbul - Mecidiyeköy
Tel : 0(212) 291 72 02 - 0554 341 17 35

Bakırköy Şubesi Adres: Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No:20 Kat:1-2-3-4-5 Bakırköy/İstanbul
Tel: 0(212) 572 34 00 - 0554 341 17 27

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Bilgisayar Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir