Yazılım Uzmanlığı Eğitimi - Sahne Akademi - Yazılım Kursları - Meraklısı İçin
Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

İstanbul Yazılım Kursları Sahne Akademi

Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Sahne Akademi tarafından düzenlenen Yazılım Uzmanlığı Eğitimi'nin içeriği sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Katılımcıların iş hayatına atıldıktan sonra çalıştıkları ortamlarda yapılan işlerin tamamı hakkında bilgi ve tecrübesi olmasını ana hedef olarak belirleyen bu program boyunca konular sadece başlıklardan ibaret olmayıp uygulamalı, ara sınavlı ve büyük çaplı projeler ile dolu dolu bir öğrenme sürecidir.

Eğitimin içeriği;

1 - ALGORİTMALAR : Yazılım Uzmanlığının en temel , en önemli ve meslek hayatınızın tamamını etkileyecek eğitime giriş konumuzdur. Bu aşamada hedef öğrencimizin algoritmik düşünebilme yetisini oluşturmak ve bunu güçlendirmektir.Temel ve algoritma mantığını geliştirecek yönde uygulamalar geliştirmekteyiz.

2 - CONSOLE UYGULAMALAR : Algoritmalar ile oluştuduğumuz sağlam temeli kodlamaya aktarmak için Windows uygulamalara geçmeden önce bir geçiş dönemi olarak düşündüğümüz uygulama türleridir.

3 - WINDOWS UYGULAMALAR :  Kodlamaya başlamış olan öğrencilerimizin, artık görsel windows ortamlarında kodlamaya başlamalarını sağlıyoruz. Bu aşamada Windows kontrollerini öğrenip ve bol örnekle kullanmaya devam ediyoruz.

4 - NESNEYE DAYALI PROGRAMLAMA - KALITIM : Eğitimin en önemli aşamasıdır, bu aşamada %100 Nesneye Dayalı Program nasıl geliştirilir ve anlaşılması çok zor olan bu konuyu günlük hayattan ve yapılmış uygulamalar ile pekiştirdikten sonra öğrendiğimiz her yeni başlıkta sınıfça yapılacak öğretici örneklerle sağlam bir zemine oturtmaktayız.

5 -VERİTABANI -  VERİTABANI YÖNETİMİ : Eğitimin bu aşamasına kadar veritabanı olmadan yaptığımız uygulamalardaki eksiklikleri sınıfça hissedip bu eksikliği gidermek için veritabanı kavramını öğrenmekteyiz. Veritabanı yönetimi başlığı altında ise günümüzün en önemli konularından biri olan veritabanı yönetimi konusunda optimizasyon , polarizasyon gibi çok önemli konular öğrenilmektedir.

6 - SQL - SQL SERVER : Basit , karışık ve ilerli sql sorguları bu aşamada öğrenilmektedir. SQL sorgularında performans kavramına dikkat edilmektedir .

7 - N- KATMANLI MİMARİ : Eğitimin yine en önemli aşamalarından bir olarak gördüğümüz bu aşamada yazılımlarımızın nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olmasını sağlamakla profesyonel kod geliştirmeye çok büyük bir adım daha atmış oluyoruz.

8 - ADO.NET : C# ile veritabanı işlemlerini eğitimimizin bu aşamasında nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olacak şekilde işlemekteyiz.

9 - ASP.NET : Web tabanlı yazılımları geliştirmeyi bu aşamada nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olmak ile birlikte dünya standartlarında geliştiriyor olacağız. E-ticaret web siteleri veya web tabanlı yazılımları bu aşamanın sonunda gerçekleştirebileceğiz.

10 - LINQ , XML , WEB SERVISLER , JAVASCRIPT, HTML , CSS : İsmi geçen teknolojiler de eğitimin müfredatına dahil olmak ile birlikte hepsiyle ilgili konuyu öğretici örnekler yapılıp,  projemizin içindede kullanılacaktır.

Sahne Akademi tarafından düzenlenen Yazılım Uzmanlığı Eğitimi toplam 245 saat süren bir programdır.

Bu kurs 2859 kez görüntülendi.

Sahne Akademi Hakkında

Sahne Akademi Ofis, Tasarım, Uzmanlık Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Kariyer Paketleri ve Sertifika Programları düzenleyen bir eğitim kurumudur.

İletişim Bilgileri
Adres: Zeytinlik Mah. Taşevler Sok. No: 7 Bakırköy - İstanbul (Carousel AVM'nin otopark çıkışında)
Tel: 02124172463

Sahne Akademi tarafından düzenlenen Yazılım Uzmanlığı Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yazılım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir