Web Tasarım Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
Web Tasarım Eğitimi

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Web Tasarım Eğitimi

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Web Tasarım Eğitimi'ne katılarak dünyanın er yerinde geçerli sertifikalara sahip olabilir ve iş başvurularınızda yetkinliğinizi belgeleyebilirsiniz. Web Tasarım Eğitimi'ne katılabilmek için katılımcıların web konusunda bilgi sahibi olmalarına gerek yoktur. Gerekli altyapı, uzman eğitmenlerimizce örnek anlatılar üzerinden hem teorik hem de pratik olarak kazandırılacaktır. Kendi web sitenizi tasarlayabilmeniz, web tasarım stüdyolarında çalışabilmeniz, çalıştığınız firmaların web sitelerini tasarlayabilmeniz veya freelance olarak projeler üretebilmeniz için gerekli eğitimi alabilirsiniz.

Eğitimin içeriği;

  • Web Tasarımına Giriş, Web'in Temel Kuralları, İnternet Nedir     
  • XHTML ile Kod Mantığını Anlamak  ve CSS    
  • Dreamweaver  İle Web Sitesi Tasarımı Yapmak    
  • Flash İle Zengin İçerikli Tasarımlar Yapmak    
  • Fireworks  İle İnteraktif Tasarım Yapmak      
  • Adobe Photoshop  İle Web Tasarım Öğeleri Oluşturmak

Bu kurs 1836 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Web Tasarım Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir