Web Programlama Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
Web Programlama Eğitimi

İstanbul Yazılım Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Web Programlama Eğitimi

Web Programlama özel yazılımlardan oluşan online ve dinamik uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. 7 gün/24 saat açık online alışveriş ve içerik sitelerinin (CMS) geliştirilmesine olanak sağlar. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi bir çok uygulama siteleri web programlama bilgisi gerekmektedir. Günümüzde en çok kullanılan E-Ticaret uygulamaları olan B2B, B2C , B2G gibi iş modelleri web programcılar tarafından geliştirilir. Bu yüzden son yıllarda dünya üzerinde Web Programcı ihtiyacı çok yaygın olarak görünmektedir. Mikrosis biligisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Web Programlama Eğitimi'nde günümüzün en güçlü dilli ASP.Net (C# ve Ajax Ortamında) kullanılarak web projeleri anlatılmaktadır.

Web Programlama Eğitimi kişilerin kendi online alışveriş ve içerik sitelerini hazırlayabileceği, web tasarım stüdyolarında veya internet portallarında çalışabileceği, çalıştıkları firmaların web sitelerini tasarlayabileceği veya Freelance olarak bedellendirecekleri projeler hazırlayabilecekleri şekilde düzenlenmiş bir programdır.

Web Programlama Eğitimi'ne katılabilmek için katılımcıların web konusunda bilgi sahibi olmalarına gerek yoktur. Gerekli altyapı, uzman eğitmenler tarafından örnek anlatılar üzerinden hem teorik hem de pratik olarak kazandırılacaktır.

Eğitimin içeriği;

  • XHTML
  • CSS
  • Java Script ve JQuery
  • ASP.Net (C#,Ajax)
  • SQL Server
  • XML
  • E-Ticaret      
     

Bu kurs 2081 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Web Programlama Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Yazılım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir