Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu

Smart Phone Yazılım uzmanlığı günümüzde gelişen mobil dünyada cep telefonlarında uygulama yazma konusunda teknik eleman ihtiyacının artması sektöre olan ilgiyi büyütmüştür. Mobil reklamcılık, mobil yazılımcılık gibi yeni meslek alanları ortaya çıkmıştır. Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu'nun amacı değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırılmasıdır.

Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu yazılım alanına meraklı, mobil yazılım uygulamaları geliştirmek isteyen kişilere yöneliktir. Bilgisayar bilgisi olan ve programcılık konusunda alt yapı sahibi herkes bu kursa katılabilir.
 

Bu kurs 1920 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Smart Phone Yazılım Uzmanlığı Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir