Network Bilimleri Akademisi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
Network Bilimleri Akademisi

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

Network Bilimleri Akademisi

Network Bilimleri Akademisi'nde Sistem Uzmanlığı ile ilgili profesyonel bir eğitim alabilirsiniz. Sistem Uzmanlığı bir kurumun ihitiyaçlarını analiz ederek bilgisayar sistemlerini tasarlama, kurma, destekleme, geliştirme, sürekliliğini ve güvenliğini sağlama işidir.

Network Bilimleri Akademisi'nde verilen eğitimlerin amacı yıllardır sistem uzmanlığı eğitimi almak isteyen fakat İngilizcesini yeterli görmeyen kursiyerlerimiz için ilk etapta İngilizce dil bilgilerini geliştirip daha sonra MCITP eğitimlerine katılmalarını sağlamaktır.

Sistem Uzmanları Ne Yapar?

• Sistem, güvenlik ve iletişim altyapısını kurmak veya geliştirmek amacıyla kurum ihtiyaçlarının analizini yaparlar.
• Bu analizin sonucu olarak sistem mimarisinin tasarlanmasını sağlarlar.
• Bu mimariyi oluşturan, gerekli donanım ve yazılımların belirlenmesini, kurulumunu ve konfigürasyonlarının yapılmasını sağlarlar.
• Sistem mimarisini oluşturan parçaların sürekli, kararlı ve güvenli olacak şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla sistemleri izlerler ve performans değerlendirmelerini yaparlar.
• Çıkan ya da çıkabilecek problemlerin süratle çözülmelerini sağlarlar.

Network Bilimleri Akademisi'ne katılmak için orta derecede bilgisayar bilgisi, tecrübesi ve orta düzey İngilizce bilgisi gerekmektedir. İngilizce bilgisi olmayan kursiyerlere Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından 240 saatlik İngilizce eğitimi verilir.

Bu kurs 2327 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Network Bilimleri Akademisi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir