M.E.B Onaylı 72 Saat MS Office Eğitimi - Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi - Bilgisayar Kursları - Meraklısı İçin
M.E.B Onaylı 72 Saat MS Office Eğitimi

İstanbul Bilgisayar Kursları Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi

M.E.B Onaylı 72 Saat MS Office Eğitimi 399 TL

Ms Office (72 Saat)
 
Microsoft Office Nedir?

Kişisel verimliliği artırma ve daha çok sayıda işletme kullanıcısının iş ortamlarına katkıda bulunmasını sağlama amaçlı geliştirilmiş Microsoft Office Sistemi, pek çok kişinin zaten bildiği tanıdık araçları temel alan ve birlikte çalışmak için tasarlanmış sunucuları, hizmetleri ve masaüstü programlarını içerir.

Mikrosis'de Microsoft Office (Bilgisayar İşletmenliği) Eğitimi

Microsoft Office uygulamalarını herkesten iyi kullanan, her türlü iş ihtiyacına Microsoft Office araçları ile çözüm üretmeyi başaran, Microsoft Office ile zamanı daha etkili ve verimli kullanan, bu sayede yaptığı her işi vaktinde ve eksiksiz tamamlayan, en karmaşık sorunlara bile kolayca çözüm üreterek işyerinde verimi ve üretkenliği artıran profesyonel kişidir. Mikrosis'de alacağınız Microsoft Ofis eğitiminin sonunda aşağıda yazanları yapabilecek hale geleceksiniz.

 • İşletim sistemini ustaca kullanır.
 • Uzun ve karmaşık belgeleri kolayca üretip yönetir.
 • Uzun ve karmaşık elektronik hesap tablolarını kolayca oluşturur.
 • Hesap tablolarında her türlü veriyi çözümleyerek raporlar.
 • Farklı kaynaklardan veriler alarak birleştirir.
 • Etkileyici sunumlar hazırlar.
 • Kurumsal iletişimi etkin biçimde yönetir.
 • Uygulamalar arasındaki entegrasyondan en üst düzeyde yararlanmayı bilir.
 • riştiği bilgileri daha etkili bir biçimde yeniden kullanır ve paylaşır.
 • Her türlü projede etkin bir takım üyesi olarak çalışır.

Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi,Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Kursu, ADOBE Lisanslı Eğitim Merkezi ve ECDL Test Merkezi olan Mikrosis Eğitim Merkezi'nde, Web Tasarım eğitimi alan kursiyerler, eğitim sonrası Dünya'nın her yerinde geçen sertifikalara sahip olabilir, iş başvurularında kullanım yetkinliklerini ispat edebilirler.

Microsoft Office Eğitimine Kimler Katılabilir?

Bu eğitim programına bilgisayar kullanmayı etkili öğrenmek isteyen ve Microsoft Office programlarında tam hakimiyet sağlamak isteyen herkes katılabilir.Program için gerekli bir ön bilgi koşulu aranmaz.

Sertifikalar

M.E.B Sertifikası: Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası

Katılım Sertifikaları: Eğitiminizi tamamladığınızda, Mikrosis'den almaya hak kazanırsınız.

Eğitim İçeriği

Bilgisayara Giriş, İnternet ve Windows İşletim Sistemi
Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft Powerpoint
Microsoft Publisher
Microsoft Outlook

Bu kurs 14341 kez görüntülendi.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi Hakkında

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, bireylerin ve şirketlerin bilişim dünyasındaki ihtiyaç ve eksiklerini en iyi biçimde çözümlemek amacıyla 2001 yılından beri Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinde, toplam 28 laboratuar ve 400 bilgisayar ile hizmet vermektedir.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi, 2000 yılından  2004 yılına kadar  "MICROSOFT Certified Partner" unvanına sahip olup, 2004 yılından itibaren "MICROSOFT Eğitim Noktası" ünvanı almış olup "MACROMEDIA ve ADOBE Lisanslı Yetkili Eğitim Merkezi", "COREL Çözüm Ortağı" unvanlarına da sahiptir. Dünyaca tanınmış, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olan, öğrencilerine gerek kişisel, gerekse mesleki kapasitede Bilgi Teknolojileri (BT) ve bilgisayar becerilerinin bilgi yeterliliğini belgeleyen; "Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL)" ile de çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Mikrosis Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen M.E.B Onaylı 72 Saat MS Office Eğitimi 399 TL, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Bilgisayar Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir